Annem Bitanem

Emzirme Dostu Ürünler

Emzirme Dostu Ürünler

Ne mucizevi bir besindir anne sütü öyle değil mi?

4 Şubat 2018 Pazar 16:11
Yazdır

Bebeğiniz acıkır; açlığını giderir, hastalanır; ilaç misali güç verir. Susar; susuzluğunu giderir. Üstelik ısısı bile hazır. Yeter ki sütünüz olsun ve bebeğiniz içmek istesin. Peki süt salınımı konusunda birkaç takviyeye ihtiyacınız olursa, neleri almalısınız? Anne ve bebek dostu ürünleri sayfalarımıza taşıdık.

 • Süt saklama poşeti: Emzirme döneminde bol sütünüz varsa veya çalışan bir anneyseniz olmazsa olmazınız süt saklama poşetleri olmalı. Hani hayat kurtarıcı deriz ya işte öyledir bu poşetler. Fazla fazla alıp atın çantanıza. Sonra doldurup doldurup buzluğa koyun.

 • Göğüs pompası: Göğüs pompaları da kimi annenin can simidi. Manuel olanları da var elektirikli olanları da. Duruma göre tercihi değişen pompaların hepsi aynı amaca hizmet ediyor: Bebeğe anne sütünü ulaştırmak.

 • Süt saklama kabı:Sütünüzü sağıp, dışarıda bebeğinize ihtiyacı olduğunda hemen kabından anne sütünüzü ulaştırabilirsiniz.

 • Emzirme yastığı: Bebeğinizi doğru tutmanıza da olanak sağlayan yastıklar, bebeğinizin boynunun ağrımaması içinde önemli.

 • Emzirme önlüğü: Bebeğinizi her yerde emzirme özgürlüğüne kolayca kavuşmanızı sağlayan önlükler pratikliği açısından çantanızın vazgeçilmezleri arasında olmaya aday.

 • Emzirme kolyesi: Sürekli boynunuzdaki kolyeye eli giden bebeğiniz için dikkati bir yere toplamak adına girişimci anneler tarafından ortaya çıkan bir ürün. Kurtarıcı nitelikte olduğu anneler tarafında söyleniyor. Denenebilir.

 • Emziren anne çayı: Sütünüzü kontrol etme konusunda size yardımcı olacak çaylar; farklı içecek alternatifleriyle raflarda annelere sunulan ürünlerden.

 • Göğüs pedi : Akan anne sütü iç çamaşırınızı kirletmesin. Pratik bezlerden kullanırsanız her gün sutyeninizi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

 • Emzirme sutyeni: Sutyeninizi çıkarmak soru olmasın. Çıt çıtlı oluşu, emzirmenize yardımcı olacak sutyenlerden mutlaka almalısınız. Düşünsenize ikide bir askıları indir, komple çıkarmak zorunda kal. Ne kötü. Böyle bir pencere açıp, bebeğinizi emzirmek daha kolay olmaz mı?

 • Göğüs ucu kremleri: Bazı emzirme dönemleri sancılı geçebiliyor. Kremlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Markaların anneleri düşünen ürünleri ihtiyaç giderir türden.

 • Emzirme koltuğu: Eviniz müsaitse şöyle arkanıza sağlandığınızda bel sağlığınızı da koruyacak ve bebeğinizi konforlu bir şekilde emzireceğiniz koltuk ille de alınacaklar listenizde olmayabilir belki ama uygun ortamınız varsa neden olmasın?

Anahtar Kelimeler: mucizevi, besindir, anne, sütü, öyle, değil
Bu haber toplam 4292 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Hamile kalma şansı ne zaman daha yüksek?
Oyuncak Alırken Cinsiyet Değil Yaş Ayrımı Yapın!
Tiroidin hamileliğe etkisi nedir?
Bebeğin anne karnındaki fotoğrafları
Doğumdan sonra karın germe ameliyatı ne zaman yapılır?
İleri Yaş Hamileliği
Kordosentez Nedir?
İkinci Bebeği Erteleyenlerden Misiniz?
Gebelikte hormonlu gıdaya dikkat
Emzirmek kanserden koruyor
Boş gebelik dış gebelik demek değildir
Hamilelik Belirtileri
Hamile Kalmak için Ne kadar Seks?
Hamilelikte İdeal Yaş
Hamile Kalmak İçin Uygun Günler
2.Bebek Nezaman Olmalı
Hamilelik Öncesi Testler
Yumurtalama Nasıl Gerçekleşir?
Yumurtalama Günü
Planlı Hamilelik
Ne kadar Zamanda Hamile Kalırım
Doğurgan mısınız?
Kadınlarda Üreme Organı
Hamilelik Öncesi Beslenme
Hamilelik Öncesi Bakım
Hamilelik Dönemine Nasıl Hazırlanmalı?
Hamile Kalmak İsteyenler
Hamile Kalmadan Önce
Hamilelik Nasıl Oluşur?
Hamilelik için Geç Mi Kaldınız
Çocuk Sahibi Olmaya Hazırmısınız?
Bebek Planı
Bebek İsteyenlerde Cinsellik
Doğum Kontrolünü Ne Zaman Bırakmalı
 
KURUMSAL

İÇERİK

BİZİ TAKİP EDİN